ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Online marketing, PPC reklamy - PRO HM Systems

Online marketing

Nechte si od nás vytvořit a spravovat PPC reklamy.

PPC reklamy

Máte zajímavý produkt či službu a chcete oslovit více zákazníků? Potom jsou PPC reklamy (pay per click) pro vás to pravé! U těchto reklam platíte pouze za proklik, tzn. za návštěvníky, kteří se na vaše stránky dostali po prokliknutí poté, co zadali klíčové slovo ve vyhledávači (Google, Seznam).

PPC reklamy

Online inzerce ve vlastní správě

Pokud nemáte s PPC reklamami zkušenosti, je výhodnější svěřit tuto práci odborníkům. Jako nezkušení správci účtu byste se pravděpodobně dopustili řady začátečnických chyb, které by vám online inzerci ve výsledku prodražily.

Spolupráce s námi

Během úvodní konzultace si vyjasníme vaše podnikatelské cíle a probereme možnosti online inzerce. Provedeme analýzu klíčových slov, vytvoříme kampaně s reklamami a ty správně zacílíme. Na vašem webu nastavíme měření a poté kampaně pravidelně dolaďujeme. Samozřejmostí je pravidelný reporting.

Celý systém je velmi flexibilní, takže rozpočty na reklamy lze v průběhu času měnit dle potřeby. Reklamní účet je po celou dobu ve vašem vlastnictví. Spolupráci s námi můžete kdykoliv ukončit, účet s reklamami a historickými daty vám zůstane.

Poptávku zašlete na mail prohmsystems@gmail.com
Tel.: 775 294 414

Přerostli jste nás?

Je možné, že s tím, jak porostete, budou se měnit potřeby vaší propagace. Sociální sítě, reklamní videa na Youtube, Instagram... Jsme specialisté na PPC reklamy, ostatní média umíme pouze na základní úrovni. Rádi vám však v tomto případě doporučíme špičkovou partnerskou agenturu, která zcela jistě splní veškeré vaše požadavky. Budeme raději, budete-li spokojeni s někým jiným než abyste byli nespokojeni u nás:)