ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator 3D vizualizace - tvorba 3D vizualizací PRO HM Systems

3D vizualizace

„A viděl Bůh světlo, že bylo dobré; i oddělil Bůh světlo od tmy.“
My svět za šest dní nestvoříme. Zato v kratším termínu „zhmotníme“ váš nápad. A to i se světlem odděleným od tmy.

3D vizualizace

3D à la pejsek a kočička

Do misky vhodníme hrstku nápadů spolu se třemi rozměry a vše zalijeme dvěma hrníčky textur. Mícháme dokud se textury dokonale neusadí. Přidáme několik špetek světla a jednu celou kameru. Připravenou směs vlijeme do formy vytřené pěkným HDRI snímkem. Na 20 minut dáme péct do trouby rozehřáté na všechna jádra. Po vyndání z trouby můžeme dort ozdobit čtvrtým rozměrem. Podáváme nejlépe jako přílohu e-mailu. Je to snadné, že?

Tradiční receptura

Ne, že bychom se báli experimentovat. Pokud jde ale o tvorbu 3D vizualizací a animací, držíme se raději osvědčených postupů.

Naše trouba na pečení 3D vizuálů se jmenuje Cinema 4D a vyrábí ji firma Maxon. Nejčastěji zhotovujeme vizualizace reklamních stojanů, POS displayů a reklamních stánků.

Znělky a animace

Motion graphics aneb rozpohybovaná grafika je velmi efektní způsob jak uvést např. produktové video, kapelový teaser na koncert nebo cokoliv jiného.

Vkládání 3D modelu do videa

Vytvořený 3D model umíme umístit do natočené scény. Tato služba je užitečná v případě, kdy chcete prezentovat např. reklamní stojan v místě prodeje.