ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Kartonové postavy - PRO HM Systems

Kartonové postavy

Tvarované kartonové postavy v životní velikosti s opěrným systémem.

Originální dárek, který překvapí a zároveň potěší. Vy nám jen zašlete fotografii, o vše ostatní se postaráme my.

Postavy jsou skládací, takže není problém jejich distribuce spediční firmou.

Maximální možná velikost postavy je 130x208cm.

do 60x100cm 1.500Kč
do 100x180cm 2.100Kč
do 130x208cm 2.400Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH.
Agenturám poskytujeme množstevní slevy.

kartonové postavy

POPTAT

Zašlete nám poptávku. V co nejbližší době se Vám ozveme.

váš e-mail:

vzkaz:


Poptávku můžete také zaslat na mail prohmsystems@gmail.com
Tel.: 775 294 414

Galerie

kartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavykartonové postavy

Výroba kartonových postav

Kartonové postavy vyrábíme z vlnité lepenky EB tloušťky 5mm. Tiskneme na PVC samolepící folii a po nakašírování na vlnitou lepenku vyřezáváme do tvaru na flatbed plotru Aristomat. Díky použití této technologie jsme schopni vyrábět postavy již od jednoho kusu.

Příprava grafických podkladů pro výrobu postav

Kartonovou postavu jsme schopni vyrobit i ze zaslané fotografie. Nemusíte mít speciálně připravená data, o vše se postaráme v našem grafickém studiu. Klíčová je dostatečná kvalita fotografie. Platí, že čím vyšší rozlišení, tím lepší výsledek. Rozumné minimální rozlišení vstupních dat je 50DPI, tzn. že u postavy o výšce 180cm by měla mít fotografie na výšku alespoň 3500 pixelů.

Pokud si grafiku zpracováváte sami, dodejte ji jako dvoustránkové PDF. Na jedné stránce ponechte samotnou grafiku, na druhé ořezovou křivku.